Gıda Politikamız

bayilik.jpg
cow@2x.png
tick@2x.png
shipping@2x.png

Evde kullandığınız malzemelerin aynısını kullanıyoruz.


Erzurum’un geleneksel tarifini Erzurumlu annelerimizin yıllardır yaptığı gibi yapıyoruz. Hepimizin evde kullandığımız un, süt, yumurta gibi temel malzemeler ile böreğimizi hazırlıyoruz. Hiçbir şekilde koruyucu madde kullanmıyoruz. Diğer illerdeki şubelerimize börekleri pişirmeden soğuk depolama zincirleri aracılığı gönderiyoruz.

 

%100 saf tereyağı ve organik yumurta tercih ediyoruz.


Su böreğinin lezzetinin en önemli kaynağı kullanılan tereyağının saflığı ve kalitesidir. Bu yüzden tesisimizde sadece saflığı bakanlık onaylı laboratuvarlarda test edilmiş ve %100 saf tereyağı testini geçmiş ürünler kullanılmaktadır. Tereyağları Erzurum’da faaliyet veren seçkin mandıralardan temin edilmektedir.

 

Ayrıca yerel tarımı desteklemek ve daha lezzetli bir hamur elde etmek için organik yumurta kullanıyoruz.

 

Düzenli olarak bağımsız laboratuvar testleri yaptırıyoruz.


Tarifimizde kullandığımız tereyağını her tedarikte 3 farklı laboratuvara numunelerini gönderip saflık onayı aldıktan sonra üretime dahil ediyoruz. Bu testler yıl boyu sürekli olarak, her hammadde tedariği sürecinde gerçekleştirilmektedir.

 

 

Üretim sürecinin her aşamasında kalite kontrol yapıyoruz.

Lezzetimizin sürdürülebilirliği için her aşamada kalite kontrol yapıyoruz. Böreklerimizin tadı veya sipariş sürecinde yaşadığınız herhangi olumsuz bir deneyimde siparişlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde iadeleri kabul ediyoruz. İsteğinize göre yeni bir ürün göndererek veya nakit olarak süreci tamamlıyoruz.

 

 

25 dakikada taze ve sıcak olarak teslim ediyoruz.


Günlerce beklemeden, ön sipariş vermeden; şubelerimizin olduğu illerde siparişinizden 25 dakika sonra adresinize teslim ediyoruz. Kolay pişimi sayesinde

 

Tüm Türkiye’ye 2 günde gönderiyoruz.

 

Şubelerimizin bulunmadığı illere 1 gün diğer illere 2 günde siparişlerinizi kargo aracılığı ile gönderiyoruz.

hom@2x.png
zoom@2x.png
clock@2x.png

Bize Ulaşın

iletisim@anadolusuboregi.com

Erzurum: (0442) 215 4 444
Aydın: (0256) 212 8 444

Çalışma saatlerimiz her gün 06:00-20:00 arasıdır.