top of page

TESLİMAT


  • Siparişiniz tamamlandıktan sonra pişirilir ve paketlenir.


  • Güvenli bir paketleme ile adresinize kargolanır.


  • Kargo teslimat süresi maksimum 2 gündür.


  • Şubelerimizin bulunduğu illerde siparişinizden ortalama 25 dakika sonra ürününüz adresinize teslim edilir.


  • Şubelerimizin bulunduğu illerde siparişinizden 5 dakika sonra ürününüzü şubelerimizden alabilirsiniz ya da teslimat bölgelerimizin içinde olmak koşuluyla adresinize isteyebilirsiniz.
İADE


İl dışı kargolarda, teslimatta yaşanan gecikmelerden dolayı veya üretimden kaynaklanan bir problem ile karşılaşırsanız bizimle iletişime geçmeniz halinde ürünü iade edebilirsiniz. Ayrıca müşterilerimizden problemli ürünleri tesisimizde incelemek üzere (tarafımızdan ödemeli olarak) ürünlerin geri gönderimi istenebilir.


Şubelerimizin bulunduğu şehirlerde, ilgili şubemizle iletişime geçerek iade talep edebilirsiniz. Bütün iadelerinizi yeni bir ürünle değiştirebilir veya nakit olarak alabilirsiniz.
ÖDEME


Kredi Kartı ile Ödeme

VISA MasterCard


Kapıda Ödeme (Şubelerimizin Olduğu Şehirlerde Geçerli)

Eğer şubelerimizin bulunduğu şehirlerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi tamamlarken Kapıda Ödeme’yi seçerek ödemenizi teslimatta kredi kartı ile veya nakit olarak yapabilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme (Kargo)

İl dışı kapıda ödeme seçeneği ile kısa bir süreliğine ödeme alamıyoruz. Hizmetimiz devreye girdiğinde il dışı kargo siparişlerinizde siparişinizi tamamlarken Kapıda Ödeme’yi seçerek anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile ödemenizi teslimatta yapabilirsiniz.


Havale/EFT

Aşağıdaki banka bilgilerine sipariş toplamına havale veya EFT yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Lütfen sipariş numaranızı para transferinin açıklama bölümüne ekleyiniz.

 

Halkbank


Hesap Sahibi: Serkan Akköse


Hesap No: 09100584


Şube: 1419  (CUMHURİYET CADDESİ ŞB, ERZURUM)


IBAN    : TR40 0001 2001 4190 0009 1005 84


Bilgi

Kargo ve İade Şartları

bottom of page