top of page
 • Ürünlerinizin fiyatını öğrenebilir miyim?
  Fiyat listemizi görüntülemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. https://www.anadolusuboregi.com/faq?questionId=e983d77c-de28-46a8-a459-3ad2ab437ae5&appDefId=14c92d28-031e-7910-c9a8-a670011e062d
 • Sipariş nasıl verebilirim?
  Web sitemizden veya şubelerimizi arayarak sipariş verebilirsiniz. Kargo siparişleriniz için 0442 215 4444 nolu telefondan veya web sitemizden yapabilirsiniz.
 • Paket servisiniz var mı?
  Tepsi siparişlerinizi Erzurum, Erzincan ve Van şubelerimizde ücretsiz olarak adresinize teslim ediyoruz. Bursa ve Konya'da +30 TL gönderim bedeli eklenmektedir.
 • Kargo bilgi
  Kargo siparişlerinizi web sitemizden veya 0442 215 4444 nolu telefondan verebilirsiniz. Ürününüz Aras kargo aracılığı ile 2 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Siparişinize tepsi adetine bağımsız olarak tek seferlik 35 TL kargo bedeli eklenmektedir. Siparişinizi kargo firmanısının en hızlı çalıştığı günlere denk getirmekteyiz. Kargonuz yola çıkınca tarafınıza kargo bilgisi ve takip numarası SMS olarak gönderilir.
 • Kargom ne zaman gelir?
  Siparişinizi kargo firmanısının en hızlı çalıştığı günlere denk getirmekteyiz. Kargonuz yola çıkınca tarafınıza kargo bilgisi ve takip numarası SMS olarak gönderilir.
 • Yeriniz nerede?
  Şubelerimizin adres ve telefonları için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Neden yufkalar beyaz? Yumurtayı az mı kullanıyorsunuz?
  Hamuru süt ile yoğurduğumuz için iç yufkalar beyazlaşıyor.
 • Tereyağı kokusu almıyorum, hangi yağı kullanıyorsunuz?"
  Tereyağı kullanıyoruz. Tereyağımızı yerel mandralardan alıyoruz. Bakanlık onaylı saflık testlerinde %100 saflık testini geçen tereyağlarını kullanıyoruz. Koku olmamasının sebebi; mevsimsel değişiklikler sebebiyle her dönemin yağı kokmaz, koku yazın çok kışın yok denecek kadar az olur.
 • Sıvı yağ kullanıyor musunuz?
  Böreğin tamamı tereyağı ile yapılır. Kızartmaya gönderilir, börek kızartılırken en üst katmanlarına kıtırlık katması için, tepsiye yapışmaması için ve kırmızılaşarak kızarması için bir fırça ile üst ve alt kapak yufkalarına birkaç damla sıvı yağ fırça ile sürülür. Bu işlem tesismizde ağırladığımız misafirlerimizin gözleri önünde yapılıyor. Özetle ürünümüzdeki yağ oranları %99 tereyağı, %1 sıvıyağdır.
 • Böreğin içindeki civil (tel) peynirler bazen erimemiş oluyor, sebebi nedir? "
  Civil peynirin geçirdiği mevsimsel değişiklikler sebebiyle bazı aylar çok sert, bazı aylar da çok yumuşak olabiliyor.
 • Yağını çok buluyorum, yağsız olamaz mı?"
  Böreği fırında değil ocakta döne döne 25 dakika boyunca harlı ateşte pişiriyoruz. Yağı az olunca börek tepsiye yapışabiliyor, içindeki peynire kadar ısıyı ulaştıramıyoruz. Bu sebeple yağının bu oranda olması idealdir. Ancak az yağlı istiyorsanız pişirdikten sonra karton kutuya aktarırken yağını süzebiliyoruz. Sipariş verirken bunu bildirebilir, böreğinizin yağsız olarak paketlenmesini isteyebilirsiniz.
 • Özel üretim yapıyor musunuz?
  Özel üretim yapamıyoruz. Böreklerimizin hepsi standarttır.
 • Bende evimde börek yapıyorum, satın alır mısınız?"
  Ürün standardımızın bozulmaması için, bütün üretimi kendi tesisimizde, tecrübeli ustalarımızla, özel seçtiğimiz malzemeleri kullanarak yapıyoruz. Hazır ürün satın almıyoruz.
 • Ürünleriniz bazen de hamur oluyor. Neden?
  Yüksek ateşte pişirilen börek buharını atmadan paketleniyor. Paket de çok tutarsanız börek kıtırlığını kaybedebilir, buharını atamazsa hamur olabilir. Bu sebeple, ürününüzü teslim aldıktan hemen sonra paketi açıp hava almasını sağlayınız.
 • Aldığım böreği ne kadar zaman içinde tüketmeliyim? Nasıl muhafaza etmeliyim?
  Böreğinizi buzdolabının normal bölümünde iki gün, dondurucu bölümünde ise 3 ay boyunca saklayabilirsiniz.
 • Başka bir ile giderken börek götürebilir miyim? Börek yolda bozulur mu? Taşıması sorun olur mu?
  Ürünlerimizi hiç bozulmadan küçük paketlerle götürebilirsiniz, gönderebilirsiniz ve sipariş edebilirsiniz. Tesisimize uğramadan iki saat önce arayıp bizi bilgilendirirseniz, siparişleriniz yolculuğa uygun bir şekilde hazırlanır.
bottom of page